K
AAA
A   AA   AA   K
BIP.gov.pl
Przychodnia Rejonowa SPZOZ w Rudzie Śląskiej przy ul. K.Makuszyńskiego 7
Przychodnia Rejonowa SPZOZ w Rudzie Śląskiej przy ul. K.Makuszyńskiego 7
BIP.gov.pl

  O nas

  Witamy Państwa bardzo serdecznie w Przychodni Rejonowej Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rudzie ŒŚląskiej z siedzibą przy ul. Makuszyńskiego 7 mieszczącej się w centrum dzielnicy Halemba w pobliżu Koœcioła p.w. Matki Boskiej Różańcowej.
  Mamy przyjemnoœć zaprezentować Państwu ofertę usług medycznych œwiadczonych przez naszą Przychodnię.
  Naszym pacjentom zapewniamy dostęp do wielu specjalistów, a już w niedalekiej perspektywie planujemy znacznie poszerzenie naszej oferty w tym zakresie. Możliwoœść zasięgnięcia opinii wielu specjalistów w jednym miejscu znacznie ułatwia proces diagnostyczny, a także skraca jego czas, który może mieć wpływ na wyniki leczenia.
  Lekarze specjaliœci pracujący w Przychodni posiadają wieloletnie doœwiadczenie i wiedzę.
  Nasi lekarze udzielają śœwiadczeń medycznych w ramach kontraktów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ustalają wstępne rozpoznanie i korzystając ze swego doœświadczenia i wiedzy oraz możliwoœści diagnostycznych, w jakie została wyposażona Przychodnia stawiają diagnozę końcową i ustalają leczenie. Dzięki wzajemnej współpracy między lekarzem a pacjentem obraz rozpoznania staje się pełny, a leczenie skuteczne.
  Jesteœmy jak najbardziej œwiadomi, że profesjonalna opieka medyczna jest niezwykle ważna, a indywidualne podejœście do pacjenta i zrozumienie jego potrzeb jest gwarancją szybkiego powrotu pacjenta do zdrowia i naszej satysfakcji.
  Staraliœśmy się i będziemy się nadal starać, aby nasza Przychodnia funkcjonowała zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami, a wysoką jakośœć naszych usług będziemy utrzymywać dzięki Państwa uwagom i opiniom, na które oczekujemy pod adresem spzozmakuszynskiego@timtech.pl

  Przychodnia prowadzi rejestrację osobistą od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.00 (zarówno do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej jak i Poradni Specjalistycznych).

  Rejestracja telefoniczna możliwa jest codziennie w godz. 8.00 - 18:00
  W soboty, niedziele i œświęta ustawowo wolne od pracy dyżur lekarza POZ pełni Szpital Miejski w Rudzie ŒŚląskiej przy ul. Lipa 2 tel.: (32) 344 07 96 (32) 344 07 97 (32) 344 07 57.

  Natomiast w przypadku nagłego zachorowania pomoc zapewnia Pogotowie Ratunkowe w Rudzie ŒŚląskiej - Nowy Bytom, ul. Pokoju 8, tel.: (32) 2486 057 lub 999.

   

   
  ⇑ do góry strony ⇑
  Opublikował: Łukasz Szołtysek
  Publikacja dnia: 21.11.2017
  Podpisał: Łukasz Szołtysek
  Dokument z dnia: 21.11.2017
  Dokument oglądany razy: 7904
Przychodnia Rejonowa SP ZOZ w Rudzie Śląskiej ul. K. Makuszyńskiego 7